Podsumowanie 1. kolejki – Walka o czwarty bilet

Sezon w Ekstralidze już zakończony, ale organizatorzy przygotowali dodatkową rundę o czwartą przepustkę na eliminacje Mistrzostw Polski. Blisko jest ekipa Los Plantinos, ale rywalizacja trwa!

Silesia Warriors – FC Korea

Nowa twarz w zespole Silesii Warriors – 18 letni Aleksander Sekuła rozpoczął strzelanie w tym meczu. Dla niego to pewnie zaszczyt grać u boku Mariusza Luxa, który w tym meczu zdobył gola i asystę. Ciekawe i wyrównanie spotkanie, ale MVP tego meczu był jednak w ekipie Sebastiana Witerskiego. Pięć bramek Jakuba Małyska przyczyniło się do zwycięstwa FC Korea. Trzy asysty dorzucił Patryk Adamiec i mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla ekipy ze Świętochłowic. Gdyby tak ich gra wyglądała od początku sezonu…

EUVIC – Los Plantinos

Starcie, które od pierwszych minut było bardzo jednostronne. Rozpędzeni podopieczni Dominika Jankowskiego zdobyli w tym meczu aż 11 bramek i pokazali, że nikomu tej przepustki już nie oddają. Świetny występ trójcy Kabaciński – „Żuk” – Roguła! W ekipie EUVIC gole zdobywali Leoniak i Sikora. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć o tym meczu niż na stojąco bić brawo ekipie Los Plantinos. Za podopiecznych Łukasza Szramy trzymam mocno kciuki by w przyszłym sezonie „wrócili” mocniejsi.

Napisał: Kamil Węgrzyk