PUCHAR CHORZOWA 2024

PUCHAR CHORZOWA 2024

SZÓSTKI.COM

Puchar Chorzowa 2024 – grupa A

PozycjaKlubMZRPBZBSBBPkt
134002361712
232028806
331026513
43003520-150

Puchar Chorzowa 2024 – grupa B

PozycjaKlubMZRPBZBSBBPkt
13401106412
2311267-14
331026603
43012311-81

RANKING

Ranking Ekstraliga

RangaZawodnikKlubBramkiAsystyZKCKWystępy% wygranych% remisów% przegranychGS
1polGrzegorz GlapkaTiki-Taka72005100.000.000.000
2polMateusz RzeszowskiDzikie Knury6000580.000.0020.000
3polAriel MnochyTiki-Taka60005100.000.000.000
4polJakub KostowskiDzikie Knury4000580.000.0020.000
5polMichał KowalczykDzikie Knury4000580.000.0020.000
6polMarcin CuberTiki-Taka30005100.000.000.000
7polPaweł TkoczMaciejkowice3200450.000.0050.000
8polOskar ŚmiałkowskiSKRR Impet Sosnowiec3000333.330.0066.670
9polRobert PiwońMaciejkowice3100450.000.0050.000
10polDawid KapałaPGG HajeRy3000425.0025.0050.000
11polWiktor CiochTiki-Taka30005100.000.000.000
12polMarcin GrzywaTiki-Taka22005100.000.000.000
13polMaks KravetzTiki-Taka22004100.000.000.000
14polWiktor TajnertRS Chorzów210030.000.00100.000
15polKrzysztof MichalikMaciejkowice2000366.670.0033.330
16polTomasz TaborskiRS Chorzów210030.000.00100.000
17polSebastian TurekSKRR Impet Sosnowiec2300333.330.0066.670
18polSebastian MikiciukMaciejkowice2000450.000.0050.000
19polŁukasz BorkowskiBismarckhütte100020.000.00100.000
20polKuba BorkowskiBismarckhütte110020.000.00100.000
21polArkadiusz MatuszczykPGG HajeRy1000333.3333.3333.330
22polMariusz LuxSilesia Warriors100030.0033.3366.670
23polRadosław KowyniaTiki-Taka10005100.000.000.000
24polDawid MuchaTiki-Taka13005100.000.000.000
25polDamian TaborskiRS Chorzów110030.000.00100.000
26polWojciech DziałachPGG HajeRy1000425.0025.0050.000
27polJakub KowalczykDzikie Knury1000580.000.0020.000
28polMateusz GnielkaBismarckhütte1000250.000.0050.000
29polPatryk NowakGolden Six100030.0033.3366.670
30polOlaf WilczakSKRR Impet Sosnowiec1000333.330.0066.670
31polMarcin ToporekMaciejkowice1100333.330.0066.670
32polTomasz PenkalaMaciejkowice1000450.000.0050.000
33polJakub WadasDzikie Knury1000580.000.0020.000
34polOleh LazarevGolden Six100030.0033.3366.670
35polArtur IwanickiMaciejkowice1110450.000.0050.000
36polMateusz ŚliwaTiki-Taka000000.000.000.000
37polDawid LenertGolden Six000000.000.000.000
38polKamil MoritzTiki-Taka000000.000.000.000
39polSzymon BełkotMaciejkowice0000450.000.0050.000
40polPatryk PaszekBismarckhütte010020.000.00100.000
41polBartłomiej KędzierskiTiki-Taka000000.000.000.000
42polTomasz HońcaTiki-Taka000000.000.000.000
43polŁukasz SwiderskiMaciejkowice000000.000.000.000
44polPaweł BroszTiki-Taka000000.000.000.000
45polDawid LincaTiki-Taka000000.000.000.000
46polJakub SewerinTiki-Taka000000.000.000.000
47polNorbert JaszczakTiki-Taka000000.000.000.000
48polKrystian StaneckiTiki-Taka000000.000.000.000
49polJakub MiśtaGolden Six000000.000.000.000
50polKamil Węgrzyk-000000.000.000.000
51polJarosław ZelcerMaciejkowice000000.000.000.000
52polMichał Szczyrba-000000.000.000.000
53polDenis KwiędaczRS Chorzów000000.000.000.000
54polAlan LubaskiTiki-Taka000000.000.000.000
55polDawid SkrzypińskiTiki-Taka000000.000.000.000
56polKamil SkrzypińskiTiki-Taka000000.000.000.000
57polDamian KowalczykTiki-Taka000000.000.000.000
58polŁukasz NiemiecTiki-Taka000000.000.000.000
59polSzymon SitowskiTiki-Taka000000.000.000.000
60polDaniel JóźwikTiki-Taka000000.000.000.000
61polLeon FuliantyTiki-Taka000000.000.000.000
62polMichał PaluchTiki-Taka000000.000.000.000
63polMateusz WawocznyTiki-Taka000000.000.000.000
64polArek ŻerdzińskiTiki-Taka000000.000.000.000
65polPatryk PietrzykTiki-Taka000000.000.000.000
66polPaweł GrzywaTiki-Taka00001100.000.000.000
67polDawid GargaszTiki-Taka000000.000.000.000
68polMateusz BorczykDzikie Knury000000.000.000.000
69polPaweł MieszczaninPGG HajeRy000000.000.000.000
70polPaweł GrzywaTiki-Taka01003100.000.000.000
71polMiłosz LisPGG HajeRy000000.000.000.000
72polDominik BorysiakRS Chorzów000030.000.00100.000
73polJakub GwóźdźBismarckhütte000000.000.000.000
74polSzymon OttoDzikie Knury000000.000.000.000
75polKamil SwobodaMaciejkowice0000450.000.0050.000
76polMateusz SzipMaciejkowice000000.000.000.000
77polCezary GawryszewskiGolden Six000000.000.000.000
78polŁukasz KrzysteczkoRS Chorzów010030.000.00100.000
79polAdam ZającTiki-Taka000000.000.000.000
80polMaciej BubaDzikie Knury000000.000.000.000
81polIgor BudzikBismarckhütte000000.000.000.000
82polDariusz FlorczykRS Chorzów000000.000.000.000
83polArkadiusz ŚliwińskiGolden Six000000.000.000.000
84polDamian SzklanyGolden Six000000.000.000.000
85polDaniel DudekMaciejkowice000000.000.000.000
86polTymoteusz PradelaBismarckhütte000000.000.000.000
87polOliwier KubickiSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
88polKsawery KwiatkowskiBismarckhütte000000.000.000.000
89polKamil WawocznyTiki-Taka000000.000.000.000
90polBartłomiej PrzybylskiRS Chorzów000000.000.000.000
91polDawid MarasekMagnum Team0000333.330.0066.670
92polDaniel OstaszewskiDzikie Knury000000.000.000.000
93polKarol MaciejokPGG HajeRy000000.000.000.000
94polJakub AdamczykGolden Six000030.0033.3366.670
95polKamil BobrykPGG HajeRy000000.000.000.000
96polMateusz PasiekaGolden Six000000.000.000.000
97polMaciek WyrobekBismarckhütte000000.000.000.000
98polPrzemysław KucińskiTiki-Taka000000.000.000.000
99polKacper SzumskiSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
100polDamian JaworskiGolden Six000000.000.000.000
101polMichał DanielowskiBismarckhütte000000.000.000.000
102polAdrian MatysPGG HajeRy000000.000.000.000
103polWiktor GutMaciejkowice000000.000.000.000
104polMartin MarkosyanPGG HajeRy000000.000.000.000
105polWojciech CichockiRS Chorzów000030.000.00100.000
106polOlaf BaranowiczDzikie Knury000000.000.000.000
107polSebastian HelwigGolden Six000000.000.000.000
108polRafał KucharczykRS Chorzów010030.000.00100.000
109polPatryk SosnowskiSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
110polPaweł LipikBismarckhütte000000.000.000.000
111polJakub SuchowskiRS Chorzów000000.000.000.000
112polMikołaj NaleśnikDzikie Knury000000.000.000.000
113polMaksymilian RogułaPGG HajeRy0000333.3333.3333.330
114polKamil SopolskiRS Chorzów000000.000.000.000
115polDaniel KubicaBismarckhütte000000.000.000.000
116polJakub ChruścińskiBismarckhütte000000.000.000.000
117polFilip Włochowicz-000000.000.000.000
118polDawid ZygmuntTiki-Taka000000.000.000.000
119polRafał HajkPGG HajeRy000000.000.000.000
120polDaniel SadowskiTiki-Taka000000.000.000.000
121polDamian NalewajkaGolden Six000000.000.000.000
122polKrzysztof MaciaszekMaciejkowice000000.000.000.000
123polLeon KaczmarekBismarckhütte000000.000.000.000
124polDorian Garus-000000.000.000.000
125polŁukasz KrawczykDzikie Knury000000.000.000.000
126polDominik HoffmannRS Chorzów000010.000.00100.000
127polMichał PastuszkaBismarckhütte000000.000.000.000
128polMarcin SkodaGolden Six000030.0033.3366.670
129polSebastian AdamskiPGG HajeRy0000425.0025.0050.000
130polSzymon PałkaRS Chorzów000000.000.000.000
131polArtur DudaMaciejkowice000000.000.000.000
132polPatryk MilotaGolden Six000000.000.000.000
133polMariusz KaczmarczykPGG HajeRy000000.000.000.000
134polBartłomiej ZaworaRS Chorzów000000.000.000.000
135polJakub DudekSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
136polDawid WysokińskiMaciejkowice000000.000.000.000
137polEryk WójcikowskiSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
138polNiedziela Eryk-000000.000.000.000
139polKacper KrawczykRS Chorzów000020.000.00100.000
140polSebastian KocanRS Chorzów000000.000.000.000
141polJakub AdamekSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
142polŁukasz NiśkiewiczMaciejkowice0000450.000.0050.000
143polDenis PrzybyłaPGG HajeRy0000333.3333.3333.330
144polTomasz BroniszewskiDzikie Knury0000580.000.0020.000
145polPaweł NowakRS Chorzów000030.000.00100.000
146polKamil Powała-000000.000.000.000
147polPatryk BrzostekDzikie Knury000000.000.000.000
148polSierka Igor-000000.000.000.000
149polPatryk ZachariaszRS Chorzów000030.000.00100.000
150polMarcin FicekGolden Six000020.0050.0050.000
151polMarcel PastuszekBismarckhütte000000.000.000.000
152polMazurkiewicz Igor-000000.000.000.000
153polRemigiusz BogaczDzikie Knury000000.000.000.000
154polDaiju YamaokaDzikie Knury00001100.000.000.000
155polJakub PomykałaSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
156polMichał BobrykPGG HajeRy000000.000.000.000
157polPiotr WojdasSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
158polDenis ChojnackiPGG HajeRy0000425.0025.0050.000
159polDaniel ProkopekSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
160polKlimek Dawid-000000.000.000.000
161polDominik Niechciał-000000.000.000.000
162polHubert SzaraniecPGG HajeRy000000.000.000.000
163polDawid StrzałaGolden Six000000.000.000.000
164polMateusz TwardengaBismarckhütte000000.000.000.000
165polWojciech ŚwierczyńskiDzikie Knury0000580.000.0020.000
166polJakub GrabczakGolden Six000020.0050.0050.000
167polRafał ZielińskiMaciejkowice000000.000.000.000
168polAdrian NalepaRS Chorzów000000.000.000.000
169polDawid ToporekMaciejkowice000000.000.000.000
170polPatryk DudzińskiTiki-Taka000000.000.000.000
171polDawid Studnik-0000580.000.0020.000
172polDaniel RakowieckiTiki-Taka000000.000.000.000
173polFilip MorońBismarckhütte000000.000.000.000
174polDawid HeniszPGG HajeRy000000.000.000.000
175polDominik SzolPGG HajeRy000000.000.000.000
176polKrzysztof BiczkowskiGolden Six000000.000.000.000
177polKacper PatelczykSKRR Impet Sosnowiec000000.000.000.000
178polOskar JanoskaEmeritos Futboleros000000.000.000.000
179polMichał Tałady-0000580.000.0020.000
180polŁukasz DobrzyńGolden Six000000.000.000.000
181polArtur RóżyckiPGG HajeRy000000.000.000.000
Regulamin turnieju ,,FORTUNA Puchar Sosnowca 2024”

Regulamin turnieju ,,FORTUNA Puchar Sosnowca 2024”

Dawid Marasekmaj 15, 202416 min read

Organizator turnieju: Playarena Sosnowiec Współorganizator turnieju: Szóstki.com Koordynator turnieju: Dawid…

Startuje FORTUNA Puchar Sosnowca U-20! Zapisz swoją drużynę już teraz!

Startuje FORTUNA Puchar Sosnowca U-20! Zapisz swoją drużynę już teraz!

Dawid Marasekmaj 14, 20245 min read

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym w historii Pucharze Sosnowca…

Zapisz swoją drużynę na FORTUNA Puchar Sosnowca 2024!

Zapisz swoją drużynę na FORTUNA Puchar Sosnowca 2024!

Dawid Marasekmaj 14, 20246 min read

Po raz drugi, współpracując z rozgrywkami Playarena Sosnowiec mamy zaszczyt…

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

NAGRODY INDYWIDUALNE

MVP Turnieju:

x

Najlepszy bramkarz turnieju:

x

Najlepszy zawodnik defensywny:

x

x