Zapowiedź 7. kolejka – Ekstraliga

Ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2023/2024. Jednak to jeszcze nie koniec zmagań w tym roku. Kolejne kolejki zostaną rozegrane awansem z rundy wiosennej. Blue Boys z Tiki Taką to zdecydowanie mecz tej kolejki.

The Bull Team – FC Korea

Spotkanie ciekaw i spotkanie, które mam nadzieję będzie prowadzone na odpowiednim poziomie sportowym. The Bull Team aktualnie poza awansem na eliminacje Mistrzostw Polski. Wszystko jest jednak w ich nogach i jeśli wszyscy zagrają tak jak w meczu z EUVIC, to FC Korea może mieć bardzo, bardzo ciężkie zadanie by zdobyć choć jeden punkt w tym meczu.

Los Plantinos – Silesia Warriors

Za podopiecznymi Dominika Jankowskiego ciężkie spotkanie z FC Korea. Miało być prosto, łatwo i przyjemnie, a trzeba się było mocno napocić w tym meczu. Coraz lepsze występy Maksa Roguły i Krystiana Guta cieszą i Los Plantinos powoli wraca do gry o medal w rozgrywkach Jadar Auto Playarena Chorzów. Przed Silesia Warriors ciężkie zadanie, ale nie niemożliwe, wszyscy lubimy niespodzianki. Trzymam kciuki za dobre spotkanie.

Blue Boys – Tiki Taka

Zdecydowanie hit tej kolejki zmagań. Czas na spotkanie trzeciej i drugiej drużyny w tabeli. Tiki Taka po ostatnim zwycięstwie nad Hajerami bardzo podbudowała swoje morale. Czy będzie to mecz ciekawy z wyrównanym poziomem sportowym? Na pewno będzie się działo i nikt nie może być pewnym zwycięstwa w tym spotkaniu. Oby to było świetne sportowe widowisko i frekwencja w obu ekipach dopisała.

PGG Hajery – EUVIC

Czy porażka z Tiki Taką źle wpłynie na drużynę Sebastiana Adamskiego? Oby nie i oby w meczu z EUVIC mogliśmy obserwować ich przekonujące zwycięstwo. Nie przewiduję niespodzianki w tym spotkaniu, na pewno jest tu chociaż różnica klas. EUVIC po pierwszej rundzie będzie zamykał ligową tabelę i może na wiosnę zaświeci dla nich słońce. Hajery tym meczem będą chciały wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Napisał: Kamil Węgrzyk