Zapowiedź 7. kolejki – 1 liga

Szybko nam leci ten czas, niedawno emocjonowaliśmy się 6. kolejką, a już czas na kolejne spotkania. Tym razem ciężko wskazać hit kolejki, ale to wcale nie oznacza, że będzie nudno. Czy Impet powróci na pozycję lidera tabeli?

Bismarckhutte – FC ŁBS

Gdzieś trochę formę nam zgubili zawodnicy Bismarckhutte i aktualnie zajmują siódme miejsce w tabeli. Czas zmienić serię trzech porażek z rzędu w spotkaniu z FC ŁBS. Oby Bartosz Spodzieja wrócił na dobre tory i kolejnym swoim bardzo dobrym występem przyczynił się do zwycięstwa „gospodarzy”. Co możemy powiedzieć o FC ŁBS? Forma bardzo w kratkę, porażki z czołówką tabeli i walka o punkty z dołem. Oby to był dobry mecz.

Beuthen 09 – FC Land of Fire

Beuthen 09 w ostatnim spotkaniu w końcu zagrał tak chciał tego Paweł Bajon. Dopisała frekwencja, dopisali zawodnicy i udało się uzyskać remis z faworyzowaną ekipą RS Chorzów. Tym razem będzie jeszcze trudniej bo przyjdzie im się zmierzyć z ekipą FC LoF, którzy są w wybitnej formie. Czy możemy spodziewać się niespodzianki? Czy będzie to kolejna dwucyfrówka w wykonaniu podopiecznych Aliego?

Golden Six – Globetek

W ostatniej kolejce podopieczni Marcina Tomali zaskoczyli. Pokonali Maciejkowice 8:4 i wydostali się z dołu tabeli. W tej kolejce czeka ich mecz z ostatnią drużyną – Globetek. Czy dopiszą kolejne trzy punkty do swojego konta czy jednak Globetek postawi mocne i ciężkie warunki tak jak zrobili to w zeszłym tygodniu w meczu z Oberszpilers.

RS Chorzów – Oberszpilers

No można powiedzieć, że zwycięzca tego meczu jest znany, ale tydzień temu mieliśmy podobną sytuację. Tym razem RS Chorzów musi zachować koncentrację do końca by podium im nie uciekło. Wiktor Tajnert i spółka na pewno przyjadą na obiekt przy Harcerskiej 1 bardzo zmotywowani. Adam Fic i reszta „Orłów” nie zamierza łatwo składać broni i mam nadzieję, że będziemy świadkiem wielu sportowych emocji.

SKRR Impet Sosnowiec – Maciejkowice

Tydzień temu Impet Sosnowiec odpoczywał w naszych rozgrywkach i występował tylko na swoim lokalnym podwórku. Czy to cokolwiek zmieniło w ich formie? Mam nadzieję, że nie i przyjadą kolejny raz w bardzo mocnym zestawieniu, każde potknięcie może być bardzo kosztowne patrząc na formę rywali. Maciejkowice po ostatniej porażce z Golden Six powinni być bardzo zmotywowani by wygrać. Ale czy wystarczy chęci i umiejętności?

Napisał: Kamil Węgrzyk