Zapowiedź 1. kolejka – Ekstraliga

Sezon zaczynamy piekielnie ważnymi spotkaniami dla przebiegu całego sezonu. Podobno mężczyzny nie ocenia się po tym jak zaczyna, ale wszyscy wiemy jak ważne jest, by rozpocząć zmagania ligowe od wygranej. Komu uda sie zgarnąć trzy punkty w pierwszej kolejce? Poniżej zestawienia!

FC Korea – Blue Boys

Starcie Dawida z Goliatem. Ekipa Blue Boys jest stawiana w roli faworytów do medali. Czołowy zawodnik Blue Boys – Daniel Gondek, z pewnością będzie chciał poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Ekipa Sebastiana Witerskiego zaliczy debiut na najwyższym poziomie rozgrywek, a ten mecz pozwoli ocenić nam potencjał tej kapeli. Oby to było dobre spotkanie, w którym obie ekipy dają z siebie wszystko. Wielkie emocje przed nami!

Silesia Warriors – The Bull Team

Mariusz Lux – gdy słyszy się to nazwisko, wiadomo że mecz nie będzie należał do łatwych. Stawić czoła będą mu musieli zawodnicy „Byków”, czyli całkowicie nowej drużyny. Spodziewamy się wyrównanego meczu na najwyższym poziomie. Menadżer The Bull Team chciał się z nami zakładać, że zdobędą mistrzostwo miasta, także nic tylko czekać!

Tiki Taka – EUVIC

EUVIC ewidentnie jest w tym starciu skazywany na porażkę, ale cóż się dziwić, gdy na przeciwko nich wychodzą takie nazwiska jak Grzywa, Mucha, Kędzierski czy Mnochy. Ładną kapelę ulepił sobie Daniel Strychalski, który ewidentnie nie przespał wakacji i ściągnął do „Familii” wielu zawodników z Dentimu Clinic Katowice, który zakończył swój żywot.

PGG Hajery – Los Plantinos

DOpiero co oglądaliśmy ich starcie w „meczu o wszystko” na eliminacjach Mistrzostw Polski. Teraz staną naprzeciw siebie już w pierwszej kolejce ligowej. My stawiamy na Hajery, bo w tym roku mają (przynajmniej w teorii) autostradę do tego, by porywalizować o największy puchar w mieście.

Napisał: Kamil Węgrzyk