Zapowiedź 3. kolejka – Ekstraliga

Przed nami bardzo emocjonująca kolejka zmagań w Ekstralidze. Spotkania The Bull Team – PGG Hajery i Blue Boys – Los Plantinos są prawdziwymi hitami. FC Korea przed piekielnie trudnym zadaniem i EUVIC – Silesia Warriors o to kto zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie.

The Bull Team – PGG Hajery

Hit tej kolejki zmagań. The Bull Team to nowa ekipa, jednak z całą plejadą doświadczonych zawodników socca. Fenomenalnie dysponowany Wiktor Cioch ma chrapkę na kolejne gole. Po wygranej z Silesia Warriors i remisie z Los Plantinos teraz przed nimi bardzo ciężkie zadanie w postaci starcia z PGG Hajery. Świetnie dysponowana ekipa Sebastiana Adamskiego ma za sobą dwa pewne zwycięstwa w tym sezonie. Czy przyjdzie czas na kolejne? Czy może będziemy świadkiem niespodzianki? Wielkie emocje przed nami!

Blue Boys – Los Plantinos

W przypadku tego spotkania słowo hit nie będzie również nadwyrężeniem. Blue Boys zaliczyli dwie świetne wygrane w tym sezonie i są na fali. 8:2 z Koreą i aż 11:0 z EUVIC, liderem tej ekipy jest Daniel Gondek i na kolejny dobry występ liczę w tym tygodniu. Los Plantinos to czwarta ekipa ubiegłego sezonu, która tym razem sezon zaczęła od porażki i remisu. Dominik Jankowski i reszta ekipy będzie chciała udowodnić, że dobra dyspozycja w eliminacjach Mistrzostw Polski Playarena to nie był przypadek. Zapowiada się naprawdę gruby mecz!

fot. Daniel Gondek Blue Boys

EUVIC – Silesia Warriors

Interesujące spotkanie patrząc oczywiście z dołu tabeli. EUVIC nie potrafi nawiązać do swojej dobrej dyspozycji z poprzedniego sezonu. Silesia Warriors po zmianie nazwy z HKS Centrum prezentuje się całkiem dobrze. Postawili mocne warunki The Bull Team, ale w poprzedniej kolejce zostali rozgromieni przez chorzowską Tiki Takę. Faworytem tego meczu moim zdaniem jest ekipa Bogdana Gołębiowskiego barwy, której reprezentuje min. Mariusz Lux.

fot. Mariusz Lux Silesia Warriors | Dawid Zygmunt Tiki-Taka

Tiki Taka – FC Korea

Kolejna ciężka przeprawa dla podopiecznych Sebastiana Witerskiego. Mimo dwóch porażek kapitan FC Korea jest dumny z tego, że jego ekipa może występować w Ekstralidze i zbierać cenne doświadczenie jakimi są potyczki z najlepszymi ekipami chorzowskiej ligi. Szanuje i bardzo kibicuje jego młodzieżowcom. Tiki Taka pewnie zmierza po kolejne zwycięstwa, w ostatnim meczu w świetnej dyspozycji byli Ariel Mnochy i Dawid Zygmunt. Początek sezonu bardzo udany dla podopiecznych Daniela Strychalskiego i oby tak dalej. Przed nimi już za tydzień długo wyczekiwany wyjazd na rozgrywki Ligi Mistrzów w słoweńskim Mariborze.

Napisał: Kamil Węgrzyk