Zapowiedź 9. kolejka – Ekstraliga

Na papierze najciekawiej powinno być w meczu The Bull Team z Los Plantinos. Dwaj faworyci do złota nie powinni mieć problemów z wygraną. Ostatnia kolejka przed przerwą zimową wygląda naprawdę ciekawie.

PGG Hajery – FC Korea

Faworyci do złota w tym sezonie i młodzi podopieczni Sebastiana Witerskiego. W tym meczu najważniejsze będzie zebranie kolejnych doświadczeń i spróbować zrobić jak najwięcej zamieszania. Wiadomo, że sporo w tym meczu będzie zależało od składów personalnych, ale celem Hajerów jest zakończenie 2023 roku na pozycji lidera tabeli. W poprzednim spotkaniu udowodnili swoją wysokę formę, ale FC Korea strzeliła aż 5 goli Blue Boys. Będzie się działo w tym meczu.

The Bull Team – Los Plantinos

Mecz przyjaźni jak mogliśmy przeczytać w social mediach. Mecz, który spowoduje, że jedna z tych ekip spędzi zimę na pozycji TOP 4. Mecz z wieloma znanymi zawodnikami. I przede wszystkim mecz, który mam nadzieję, że będzie mega widowiskiem. Los Plantinos potrzebuje jakiegoś bodźca do zwycięstw, może wzmocnień w zime, a The Bull Team? The Bull Team krok po kroku robi swoje i zobaczymy gdzie jest ich sufit.

Silesia Warriors – Tiki Taka

Tiki Taka dzisiaj występuję na nocnym turnieju w Zabrzu, ale nie powinno to w żadnym stopniu wpłynąć na ich jutrzejszą dyspozycję. W 2 kolejce tego sezonu podopieczni Daniela Strychalskie pokonali aż 11-3 ekipę Silesia Warriors. Tym razem może być podobnie, choć liczę na to, że to spotkanie będzie bardziej wyrównane. Ariel Mnochy w poprzedniej kolejce zdobył 6 bramek i teraz zapewne liczy na podobny wynik. Panowie, udanego meczu!

EUVIC – Blue Boys

W pierwszym meczu obu ekip mogliśmy obserwować pogrom. Blue Boys wygrało 11:0, a cztery bramki zdobył Daniel Gondek. Tym razem nie spodziewam się niczego innego. Ekipa, która zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli i jest w naprawdę świetnej formie. Przed podopiecznymi Łukasza Szramy naprawdę bardzo, bardzo ciężkie spotkanie. Powodzenia, oby bez kontuzji!

Napisał: Kamil Węgrzyk