Zapowiedź 5. kolejka – Ekstraliga

Zawsze serce bije mocniej gdy mowa o Ekstralidze. Tym razem najciekawiej będzie w meczach The Bull Team z Blue Boys i Los Plantinos z Tiki Taką. Emocje gwarantowane.

The Bull Team – Blue Boys

Ekipa „Byków” miała najdłuższą przerwę z wszystkich drużyn i zobaczymy jak to wpłynie na ich poczynania boiskowe. Lekko na pewno nie będzie, bo to Ekstraliga i przyjdzie im się tym razem zmierzyć z Blue Boys, którzy całkiem dobrze prezentują się w tym sezonie. Ostatni raz w tym sezonie zobaczymy na boisku Wiktora Ciocha, który musi załatwić sprawy zdrowotne. Na pewno będzie się w tym spotkaniu działo i bardzo ciężko wskazać mi faworyta tego meczu.

FC Korea – EUVIC

Spotkanie na dole tabeli, które wyjaśni nam wiele na temat obu ekip. Podopieczni Sebastiana Witerskiego w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie z Silesia Warriors i zapewne mają chrapkę na dopisanie kolejnych trzech oczek. EUVIC był już blisko remisu w spotkaniach z „Warriorsami” i Los Plantinos ale ciągle brakuje tej kropki nad „i”. Mam nadzieję, że będzie to sportowe widowisko na wysokim poziomie.

PGG Hajery – Silesia Warriors

Czy w tym spotkaniu będziemy świadkami cudu? Czy Mariusz Lux w pojedynkę rozpracuje podopiecznych Sebastiana Adamskiego? PGG Hajery są w świetnej formie i ciężko będzie ich pokonać, na ten moment komplet czterech zwycięstw i lider tabeli. Czy po tym meczu to się zmieni? Wątpię, że Silesia Warriors postawi się Hajerom, liczę jednak na to, że będzie to wyrównane i pełne emocji spotkanie.

Los Plantinos – Tiki Taka

Los Plantinos jak narazie zgodnie z planem zajmują 3 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce było gorąco, ale Dominik Jankowski wziął sprawy w swoje ręce. Czy stać ich na to by zagrozić Tiki Tace? Podopieczni Daniela Strychalskiego są po rozgrywkach Ligi Mistrzów i ciekawe jak to wpłynie na ich motywację. Myślę, że jednak są świadomi tego, że ciężkie spotkanie przed nimi, przyjadą w kompletnych składzie i zademonstrują swoją siłę w spotkaniu z Los Plantinos

Napisał: Kamil Węgrzyk