Zapowiedź 8. kolejka – Ekstraliga

Czas na rundę rewanżową w Ekstralidze, na półmetku liderem jest ekipa PGG Hajery. Ścisk w tabeli jest jedna bardzo duży i jeszcze nie wiemy nic o rozstrzygnięciach. Meczem tej kolejki zdecydowanie pojedynek lidera tabeli z Los Plantinos. Na wiosnę było 10-5.

Blue Boys – FC Korea

Starcie Dawida z Goliatem. Ekipa Blue Boys mocno w tym sezonie pokazuje aspiracje do walki o medal. Daniel Gondek jest czołowym zawodnikiem i w dzisiejszym meczu na pewno wpiszę się na listę strzelców. Ekipa Sebastiana Witerskiego walczy o utrzymanie i cały czas uczy się gry na najwyższym poziomie. Oby to było dobre i pełne emocji spotkanie, w którym obie ekipy dają z siebie wszystko.

The Bull Team – Silesia Warriors

W pierwszej kolejce było w tym meczu 5:4 dla The Bull Team. Było bardzo ciekawie i były to „pierwsze koty za płoty” dla „Byków”. W ostatniej kolejce gdy cała Ekstraliga pauzowała to oni rozegrali bardzo ciekawe spotkanie z Tiki Taką. Faworytem tego meczu jest The Bull Team, ale Silesia Warriors potrafi grać w piłkę i spodziewam się podobnego meczu do tego z 1. kolejki. Mariusz Lux na pewno będzie chciał ukąsić swojego rywala.

EUVIC – Tiki Taka

W pierwszej kolejce było łatwo i przyjemnie dla Tiki Taki. W tym meczu wiele zależy od składu personalnego ekipy Daniel Strychalskiego. Nie przewiduję niespodzianki w tym spotkaniu, Tiki Taka jest po prostu ekipą o klasę lepszą. EUVIC czeka walka o utrzymanie, moim zdaniem punktów będą musieli poszukać w kolejnych spotkaniach. Udanego meczu dla obu ekip!

PGG Hajery – Los Plantinos

Jeśli dochodzi do starcia tych obu ekip to ciągle mam przed oczami „mecz o wszystko” eliminacji mistrzostw Polski, który był świetnym widowiskiem. W pierwszej kolejce podopieczni Sebastiana Adamskiego wygrali 10-5. Jak będzie tym razem? Los Plantinos gra bardzo w kratkę, ale jeśli się skupią to potrafią wejść na bardzo wysoki poziom. Oby to było bardzo dobre spotkanie.

Napisał: Kamil Węgrzyk