Zapowiedź 4. kolejka – Ekstraliga

Przełożone spotkanie, ogromne emocje w meczu Blue Boys vs Hajery i szansa na pierwsze punkty dla FC Korea. Będzie się działo, powodzenia dla wszystkich i zapraszam do zapowiedzi.

The Bull Team – Tiki Taka

Oczy całej społeczności socca w Polsce miały być w niedzielę skierowane na Chorzów. Hitowe starcie pomiędzy The Bull Team i Tiki Taką na samą myśl wywołuje u mnie ogromne emocje. Jednak spotkanie zostało przełożone, by Tiki Taka mogła w pełni przygotować się do swojej życiowej szansy, czyli do wyjazdu na Ligę Mistrzów do Mariboru. Mocno trzymam kciuki za jak najlepszy rezultat i szerokiej drogi!

Blue Boys – PGG Hajery

Na papierze będzie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce zmagań Ekstraligi. Hajery z kompletem zwycięstw i tylko gorszym bilansem bramkowym zajmują 2 miejsce w tabeli. Blue Boys bardzo dobrze rozpoczęli sezon, dwie pewne wygrane, ale w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Los Plantinos w bardzo emocjonującym meczu. Podopieczni kolejny raz zjawią się na ul. Harcerskiej 1 w bardzo mocnym składzie i spróbują do swojego konta dopisać 4 ligowe zwycięstwo z rzędu.

FC Korea – Silesia Warriors

Mecz obu ekip na podobnym poziomie sportowym co powinno nam zwiastować ogromne emocje. Korea jeszcze bez punktów w tym sezonie, ale po bardzo dobrym spotkaniu przeciwko Tiki Tace. Silesia Warriors zagrała zacięty mecz z EUVIC, a Mariusz Lux zdobył kolejnego gola. Jeśli podopieczni Sebastiana Witerskiego mają pomysł na zatrzymanie skutecznego pivota i reszty ekipy to powinni być górą w tym spotkaniu.

Los Plantinos – EUVIC

Nie takie rzeczy już widziałem w socca, ale zwycięzca tego pojedynku raczej jest już znany. Los Plantinos to ekip, która aspiruje do brązowego medalu w tym sezonie. Porażka z Hajerami, remis z The Bull Team i wygrana z Blue Boys to całkiem dobre wyniki patrząc na to jak mocna jest liga. Dominik Jankowski i spółka w niedzielę kolejny raz będą cieszyli się ze zwycięstwa? Co można powiedzieć o ekipie EUVIC? Że grają, że próbują, że chcą, że walczą. Mam nadzieję, że wyniki w końcu przyjdą bo wiem jak złe rezultaty potrafią zepsuć atmosferę w drużynie.

Napisał: Kamil Węgrzyk