Zapowiedź 4. kolejki – 1 liga

Kolejny tydzień emocjonujących zmagań, bo jak wiemy w Jadar – Auto Playarenie Chorzów nigdy nie ma nudno. Najciekawiej zapowiadają się mecze Dzikie Knury vs RS Chorzów i FC Land of Fire z Bismarckhutte. Zapraszam do zapowiedzi.

Maciejkowice – Beuthen 09

Jeśli miałbym przed tym meczem postawić pieniądze na którąś z ekip to nie mam bladego pojęcia na kogo. Według mnie w lepsze pozycji są Maciejkowice po tym jak w poprzedniej kolejce okazale wygrali z FC ŁBS. Beuthen 09 przegrali z Impetem 4:10. Jednak cały czas widać, że oni w piłkę grać potrafią i kto wie, może spotkanie z Maciejkowicami przyniesie im kolejne trzy punkty w tym sezonie. Zapowiada się emocjonujące spotkanie.

Dzikie Knury – RS Chorzów

Hit na hity. Starcie pierwszej i drugiej ekipy zawsze przynosi ogromne emocje. Po tym spotkaniu zobaczymy na co tak na prawdę stać podopiecznych Michała Kowalczyka. Dowiemy się czy Dzikie Knury powalczą o medal na zapleczu Ekstraligi. Czeka ich piekielnie ciężkie zadanie bo na przeciwko nim stanie ekipa RS Chorzów, która pewnie wygrała swoje dwa poprzednie spotkania. Już ostrzymy sobie zęby na pojedynek Tajnert vs Tałady

SKRR Impet Sosnowiec – Oberszpilers

W poprzedniej kolejce w gronie najlepszych zawodników mogliśmy obserwować Romana Janickiego z Impetu i Adam Fica z Oberszpilers. Który teraz w większym stopniu wpłynie na grę swojej ekipy? Faworytem wydaje się Impet, który powoli wchodzi na dobre tory. Cieszy postawa Oberszpilers, którzy wygrali pierwsze spotkanie w tym sezonie.

FC Land of Fire – Bismarckhutte

W poprzedniej kolejce podopieczni Aliego odpoczywali. Teraz przed nimi bardzo ciężkie zadanie w postaci Bismarckhutte. Ciężko wskazać faworyta, wszystko zależne jest od składów personalnych na ten pojedynek. FC Land of Fire zanotował jak narazie najwyższy wynik w tym sezonie wygrywająć w 2. kolejce 14:3 z Oberszpilers. Będzie się na pewno działo w tym meczu.

Globetek – FC ŁBS

Na zakończenie zmagań w Ekstralidze czeka nas mecz Globetek z FC ŁBS. Po tym jak w meczu z Dzikimi Knurami zaprezentowali się ukraińscy zawodnicy uważam ich za faworytów w tym starciu. Liczę na to, że będzie się działo mimo tego, że to meczu dwóch ekip z dołu tabeli. Ciekawe czy na boisku pojawi się Maksym Kalach, który w ostatnim spotkaniu zdobył cztery gole.

Napisał: Kamil Węgrzyk