Podsumowanie 2. kolejki – Ekstraliga

Fenomenalny występ Blue Boys! Tiki Taka i PGG Hajery z kolejnym zwycięstwem, grad bramek i emocji w spotkaniu The Bull Team – Los Plantinos. Ciekawe co przyniosą kolejne kolejki zmagań.

The Bull Team 6:6 Los Plantinos

Najciekawsze spotkanie 2 kolejki, które przyniosło też najwięcej emocji. Bramka na remis wpadła w ostatniej akcji spotkania! Walka o medal robi się coraz ciekawsza. Fantastyczny występ Wiktora Ciocha, który poniżej pewnego poziomu już nie schodzi. W ekipie Dominika Jankowskiego bramki zdobywało, aż pięciu zawodników – widać zgrany kolektyw. Byki w następnej kolejce zagrają z Hajerami, wielkie meczycho przed nami!

Silesia Warriors 3:11 Tiki Taka

Kolejny pokaz siły podopiecznych Daniela Strychalskiego. W roli głównej w tym spotkaniu wystąpił Ariel Mnochy strzelec sześciu goli dla „Lwistych”. Cztery asysty Marcina Grzywy i widać coraz lepszą adaptację w zespole. W zespole Silesii Warriors dwa gole Luxa i bramka Wilczka. Jak na razie mają na swoim koncie zero punktów i muszą ich szukać w kolejnych spotkaniach.

EUVIC 0:11 Blue Boys

Dla podopiecznych Łukasza Szramy początek sezonu jest katastrofalny. W pierwszym spotkaniu porażka 8:0 z Tiki Taką, a teraz jedenaście bramek strzelili im Blue Boys. Trzeba się wziąć do gry i zacząć zdobywać punkty. Ich rywale jak na razie są liderem tabeli, a fantastyczny występ w tym spotkaniu zaliczył Daniel Gondek strzelając cztery gole i notując jedną asystę. Trzy gole dołożył Karol Niemira, a dobry występ w bramce zaliczył Michał Stopyra.

PGG Hajery 9:3 FC Korea

Niespodzianki w tym spotkaniu nie było i Hajery górą w spotkaniu z FC Korea. Trzy stracone bramki, brak Denisa Chojnackiego nie są na pewno powodem do uśmiechu na twarzy Sebastiana Adamskiego. Cieszy duża frekwencja w obu ekipach, widać chęć i głód gry. Przed Hajerami hitowe spotkanie z The Bull Team, a FC Korea będzie próbowała sprawić niespodziankę w starciu z Tiki Taką.

Napisał: Kamil Węgrzyk