Polowanie na Reprezentanta Polski za nami!

Działo się wczoraj na gliwickim Marco Football Center. Aż 43 zawodników pokazało swoje umiejętności przed Selekcjonerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej 6 osobowej. Klaudiusz Hirsch, który na polowaniu zjawił się wraz z bardzo licznym sztabem, określił trening mianem „jednego z najlepszych”.

10 grudnia na Marco Football Center jako organizacja Szóstki.com zaprosiliśmy NAJLEPSZYCH z najlepszych, którzy wyróżnili się swoim talentem i umiejętnościami w Chorzowie, Częstochowie, Sosnowcu oraz Zabrzu. My jako Szóstki, zaprezentowaliśmy się w trzyosobowym składzie – Dawid Marasek, Kamil Węgrzyk oraz Mateusz Sochacki.

W rozmowach za kulisami udało nam się dostać wgląd do notatek sztabu RP6 oraz informacje, KTO rzucił się w oczy Selekcjonerowi.

Przypominamy, że gra toczy się o miejsce w składzie Reprezentacji Polski. „Biało-czerwoni” już 7 kwietnia zmierzą się z Niemcami, Anglią i Francją w Kaliszu podczas turnieju „Socca Heroes: Calisia Castle”. Każdy z zaproszonych na Polowanie ma szansę zapukać do drzwi kadry i podbić serca kibiców z całego kraju. Po Kaliszu, następną imprezą w kalendarzu socca są Mistrzostwa Świata 2024, które odbędą się w Omanie.

Mocno trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia:

Napisał: Dawid Marasek