Kadra Chorzowa i Sosnowca na POLOWANIE #2

Przedstawieni wcześniej zawodnicy to nie wszyscy mieszkańcy Województwa Śląskiego, którzy dostaną szansę pokazania się przed Selekcjonerem Reprezentacji Polski Socca. Dzięki świetnym występom Dentimu Clinic, Tiki-Taki i PGG Hajerów na turniejach ogólnopolskich playarena, Chorzów otrzymał kilka bonusowych miejsc na polowaniu numer dwa. Sosnowiec natomiast to jeden z najlepiej rozwiniętych ośrodków Socca w kraju.

Ponad 50 drużyn, a na dodatek w kazdej lidze bardzo wyrównany poziom wiekszości stawki. Rozgrywki „za granicą” stale się rozwijają i dlatego doceniamy ich wkład w ewolucję dyscypiny. Oto artyści, którzy zapukają do drzwi reprezentacji już jutro z Chorzowa oraz Sosnowca:

Chorzów:

Dominik Borysiak (RS Chorzów) (BR)schodzimy poziom niżej bo do 1 ligi, ale to nie oznacza, że Dominik prezentuje gorszy poziom. Bardzo pewny punkt ekipy RS Chorzów i z pełną świadomością zasłużył na to powołanie. 

Dominik Szol (PGG Hajery) – od dziecka związany z piłką nożna czy futsalem. W trakcie sezonu dołączył do Hajerów po fantastycznym występie na jednym z górniczych turniejów. W ciągu rundy zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Siedem goli, siedem asyst. Czy „siódemka” to jego szczęśliwa liczba?

Wiktor Tajnert (RS Chorzów) przede wszystkim gratulacje za 100% frekwencję. Bardzo mocne ogniwo ekipy RS Chorzów. Borysiak w bramce i Tajnert na szpicy to recepta na sukces. Obaj Panowie zostali zaproszenie na polowanie. Świetna dyspozycja Wiktora w tym sezonie. Szesnaście goli, pięć asyst – brawo!

Sosnowiec:

Jakub Lewandowski (AS Sosnowiec) – Najlepszy bramkarz 1 ligi poprzedniego sezonu. Popularny „Lewy” gościł już na polowaniu rok temu. wtedy nie udało mu się zaimponować sztabowi kadry na tyle, by dostać się dalej. Kuba przez rok zdążył się mocno rozwinąć, co udowadnia w każdej kolejce ligowej, gdy rywale szukają wszelkich możliwych sposobów na umieszczenie piłki pomiędzy słupkami Jakuba. Powodzenia!

Daniel Wójcik (SKRR Impet Sosnowiec) – Wójcik w tym roku to całkowicie inny zawodnik niż w ostatnich latach. Żadna drużyna na przeciwko której wychodzi Daniel, nie ma łatwo. Wujas błyszczy na sztucznej trawie przede wszystkim chorą ambicją i nieustepliwością. Nie ma możliwości, żeby odpuścił swojego gościa, gdy gra mecz ligowy.

Dominik Liburski (Master Drewienko) – Jedna z najjaśniej świecących gwiazd w zespole Master Drewienko. Prawdziwy filar tej drużyny, który bierze ciężar gry na siebie właśnie w tak trudnych momentach jakie ostatnio mieli zawodnicy drewnianego walca. Liburski na przestrzeni sezonów ewoluował piłkarsko kilka poziomów wyżej i jutro postara się donośnie zapukać do drzwi Reprezentacji Polski.

Karol Rech (Mario Serwis Club) – Aktualnie jeden z najlepszych zawodników w mieście. Choć jest znany ze swojej gorącej głowy, to w tym sezonie imponuje tylko i wyłącznie poziomem sportowym. to właśnie on przewodzi projektowi Mario Serwis Club, który zmiótł jesienią wszystkich, którzy stanęli im na drodze. Kadra potrzebuje obrońcy o takim profilu jak Karol, więc nie możemy doczekać się jutrzejszego występu Kapitana przed duże K!

Kamil Konopka (SKRR Impet Sosnowiec) – legenda zagłębiowskich boisk. Swego czasu był jednym z najlepszych napastników w mieście i żaden bramkarz, choć się starał – nie miał z nim szans. Rok temu wrócił po bardzo ciężkiej kontuzji, która miała go wykluczyć z piłki na zawsze i wraca również forma. Opowieści o legendarnych akcjach z przed lat, nabierają innego znaczenia, gdy mamy przyjemność na żywo obserwować dokładnie to o czym słyszeliśmy. Konopka to bardzo dobry kandydat na pivota do kadry Polski.

Jakub Pomykała (FC Kasprzak) – Wskoczył do pociągu ,,Polowanie” na ostatnią chwilę, gdy okazało się, że Sosnowiec otrzyma jedno bonusowe miejsce więcej. Popularnego „Pepsiego” nie trzeba przedstawiać. Fantatyczne czucie piłki, świetne strzały z dystansu i dowodzenia swoim zespołem, które obserwujemy od lat tylko potwierdza, że zaproszenie do uczestnictwa w Polowaniu trafiło do odpowiedniej osoby. Jeśli zagra tak jak zawsze, jestesmy pewni że Pepsi jutro oczaruje Selekcjonera Reprezentacji Polski.

Napisał: Dawid Marasek