Kadra Jadar-Auto Playarena Chorzów na POLOWANIE #1

Jedna z najlepszych lig w Polsce czyli Jadar Auto Playarena Chorzów również wystawia swoich uczestników na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski Socca. Bardzo mocni zawodnicy, z wielu klubów, mieszanka młodości z doświadczeniem.

Dla każdego z uczestników będzie to wyjątkowa okazja by pokazać maksimum swoich umiejętności przed selekcjonerem Klaudiuszem Hirschem. Ekstraklasa, 1 liga tam jest naprawdę „skarbnica” zawodników, którzy posiadają ogromne umiejętności indywidualne. Celem selekcjonera będzie sprawdzenie jak poradzą sobie w grze pod presją i w rozumieniu taktycznym gry. Zapoznajcie się z uczestnikami niedzielnego Polowania!

LISTA UCZESTNIKÓW POLOWANIA NA REPREZENTANTA:

Bramkarze:

Patryk Pietrzyk (Tiki Taka)golkiper ekstraklasowej Tiki Taki, pewny w swoich poczynaniach, spokojny, ułożony, ale na boisku wie czego chce. Mając Patryka między słupkami można skupić się ze spokojną głową na poczynaniach ofensywnych. Rocznik 2004 i ogromne doświadczenie jak na swój wiek. Powodzenia!

Michał Stopyra (Blue Boys)każda drużyna zaczyna się od bramkarza. Trzecie miejsce w Ekstralidze to duża zasługa Michała Stopyry, który jest bardzo pewnym punktem ekipy Blue Boys. Mnóstwo grania jeszcze przed nim, jeśli na jego szyi zawiśnie medal to będzie mógł być z tego bardzo dumny. 

Zawodnicy z pola:

Adam Fic (Oberszpilers)mimo tego, że ekipa Oberszpilers zamyka ligową tabelę 1 ligi to Adam Fic jest topowym zawodnikiem. Charakterystyczne afro, wielkie umiejętności piłkarskie i bez problemu poradziłby sobie w dużo lepszej ekipie. 

Michał Tałady (Dzikie Knury)Dzikie Knury to nowa ekipa na „soccowej” mapie Polski. Jednym z najmocniejszym punktów tej ekipy jest Michał Tałady. Dziewiętnastoletni zawodnik w tym sezonie zdobył 11 goli i 5 asyst i mocno przyczynił się do trzeciego miejsca po rundzie jesiennej. 

Bartosz Spodzieja (Bismarckhutte)kolejna nowa ekipa na mapie Polski, wśród której mocno w oczy wpadł nam Bartosz Spodzieja. Mimo tego, że Bismarckhutte gra w kratkę to Bartek jest mocny punktem tej ekipy. Trzynaście bramek i cztery asysty nie uszły naszej uwadze. 

Piotr Makowski (FC Land of Fire)na temat „Maka” można by napisać książkę. W przyszłym roku będzie obchodził 30. urodziny i moim zdaniem ten rok będzie dla niego przełomowy. Fantastyczne występy w 1 lidze, 37 bramek, 11 asyst. 

Maks Roguła (Los Plantinos)od kilku sezonów ostoja ekipy Los Plantinos. W tym sezonie jest fantastyczny – 12 goli, 7 asyst. Młody, zdolny, utalentowany, czas by sprawdził się na tle innych zawodników. 

Daniel Gondek (Blue Boys) 16 goli, 9 asyst. Tak rozpoczniemy przedstawienie Daniela. Najlepszy zawodnik Blue Boys w tym sezonie. W niedzielę pojawi się na obiekcie Marco Football Center Gliwice by pokazać swoje niemałe umiejętności przed sztabem reprezentacji Polski. 

Kuba Wiatr (SKRR Impet Sosnowiec)legenda sosnowieckich boisk, a w tym sezonie również chorzowskich. Silny jak koń z bardzo mocnym uderzeniem z daleka. Kocha grać w piłkę i sprawdzimy jak poradzi sobie w niedziele. 

Napisał: Dawid Marasek