Podsumowanie 12. kolejka – Ekstraliga

FC Korea z ligowym zwycięstwem po zaciętym meczu, Blue Boys z wolnym weekendem, PGG Hajery blisko zawału serce i pogrom Tiki Taki! Blisko, coraz bliżej hitu rundy…

Los Plantinos – Tiki Taka 2:13

Długo kazali na siebie czekać podopieczni Daniela Strychalskiego. Ale jak już w końcu zagrali to sprawili efekt wielkiego WOW! Rozgromili 13:2 zespół Dominika Jankowskiego i dali mocny sygnał do walki o złoto w sezonie 2023/2024. Cztery gole Ariela Mnochego(tak, tak widzimy Cię :D), trzy Wiktora Ciocha, dwa Kowalczyka i Cubera – co tu dużo mówić, świetny występ. Los Plantinos w ostatnich meczach w słabszej dyspozycji, ale to wciąż klasowa ekipa. Czekamy na kolejne występy!

FC Korea – EUVIC 6:4

No w końcu Sebastian Witerski mógł być zadowolony z tego jak zagrali jego podopieczni. Sam zdobył dwie bramki i dołożył cegiełkę do zwycięstwa. MVP tego spotkania został Jakub Małysek – 2 gole i 2 asysty. Ekipa EUVIC to naprawdę zgrany kolektyw. Każdy z piłkarzy dołożył cegiełkę czyli bramkę. Ciekawe jak potoczą się losy obu ekip, najważniejsza jest jednak gra! Oby bez walkowerów do końca sezonu.

Blue Boys – The Bull Team 5:0 wo

PGG Hajery – Silesia Warriors 1:0

Wiele siwych włosów przybyło po tym spotkaniu Sebastianowi Adamskiemu. Zacięta rywalizacja i tylko jeden gol w spotkaniu, które miało być „łatwe i przyjemne”. Trzeba oczywiście pochwalić Denisa Chojnackiego, który w samej końcówce obronił rzut karny. Gwiazdkę MVP zdobył Dominik Szol – strzelec jedynej bramki w tym meczu. Hajery ciągle na pozycji lidera, a Silesia Warriors napsuje jeszcze sporo krwi faworytom w tym sezonie.

Napisał: Kamil Węgrzyk