Zapowiedź 2. kolejki – Czy w końcu wjedziemy z „Impetem”?

Rozpoczynamy tradycyjnie o godzinie 17:00. Trzy spotkania 1 ligi na start, oby pogoda dopisała, a zawodnicy pokazali pełnię swoich umiejętności.

FC Land Of Fire – Oberszpilers

Po pierwszej kolejce rozgrywek FC LoF spodziewają się zapewne zgarnięcia pełnej puli w tym spotkaniu. Wiele zależy od tego kogo z byłych „Dentimowców” zobaczymy na murawie przy ul. Harcerskiej 1 w Chorzowie. Oberszpilers w pierwszej kolejce przegrało 5:1 z Beuthen 09 i muszą zrobić wszystko by w drugiej kolejce zmagań polepszyć ten rezultat

Bismarckhutte – Beuthen 09

Po tym co oglądaliśmy w pierwszej kolejce ten mecz zdecydowanie można okrzyknąć meczem kolejki na zapleczu Ekstraligi. Bismarckhutte okazali wygrali z Maciejkowicami, a Beuthen 09 pokonali Oberszpilers. Aż trzech zawodników obu ekip znalazło się szóstce kolejki co powinno zwiastować ogromne emocje w niedzielne późne południe.

Dzikie Knury – FC ŁBS

Po meczu z Impetem Sosnowiec o ekipie Dzikich Knurów można wyrażać się w samych superlatywach. Świetna gra i pewna wygrana z podopiecznymi Dawida Maraska. Następnym rywalem będzie zespół FC ŁBS, który w poprzedniej kolejce uległ Golden Six 3-6, a bramkarz Tomasz Szymczyk został nominowany do „szóstki kolejki”. Wszystkiego dowiemy się o godzinie 18:00.

Globetek – SKRR Impet Sosnowiec

O godzinie 18:00 dojdzie do spotkania Globeteku ze wspomnianym już przez mnie w tej zapowiedzi Impetem. W pierwszej kolejce gospodarze zremisowali 5:5 z FC LoF i sam do końca nie wiem czy można to uznać za sukces. Ambicje podopiecznych Dawida Maraska są bardzo podrażnione i zapowiadają walkę o pełną punktów udając się do Chorzowa w najmocniejszych zestawieniu

RS Chorzów – Golden Six

W tej kolejce do gry wchodzi ekipa RS Chorzów – świetne niebiesko – żółte stroje, dobrze prowadzony fanpage i przede wszystkim świetna kadra zawodników. Może być o nich głośno w tym sezonie. Najbliższa przeszkoda to Golden Six z Markiem Boryczką, który w pierwszym spotkaniu zdobył 5 bramek. Czy poprawi swój rezultat czy to RS Chorzów rozpocznie sezon w dobrych nastrojach.

MACIEJKOWICE – pauza

Napisał: Kamil Węgrzyk