Ariel Mnochy honorowym Ambasadorem Pucharu Śląska!

Mamy dla was prawdziwą niespodziankę! Na naszym turnieju pojawi się legenda polskiej piłki 6-osobowej, Ariel Mnochy. Już jutro na popularnych ,,Kresach” znajdujących się przy ul. Wolności 139 w Chorzowie możecie spotkać jednego z najlepszych Reprezentantów Polski w historii. Będzie on wypatrywał talentów i perełek, które kto wie? Może dostaną szansę od selekcjonera Klaudiusza Hirscha?

Na jego temat powiedziano już chyba wszystko. Uczula na niego kapitan każdej drużyny, przeciwko której Ariel występuje, a mimo wszystko wciąż prezentuje topowy poziom – nie przestaje strzelać i zdobywać kolejne trofea. Tym razem pojawi się w roli gościa specjalnego. Jego drużyna – Dentim Clinic Katowice założyła sobie, że nie będą już nigdzie występować przed zbliżającymi się Pucharem i Mistrzostwami Polski, więc Ariel pojawi się w roli honorowego Ambasadora. Razem z ekspertami z redakcji SOCCA.pl będzie przyglądał się zmaganiom i może dostrzeże jakąś perełkę. Tymczasem, łapcie film z zaproszeniem od Ariela! Prosto z Mistrzostw Świata Socca z niemieckiego Essen, gdzie Polska walczy o złoto!

Przedwczoraj w katowickim sklepie piłkarskim R-Gol odbyła się ceremonia losowania Jadar-Auto Pucharu Śląska. Tutaj Ariel Mnochy miał również swój duży udział, ponieważ wraz z jednym z organizatorów – Dawidem Maraskiem, poprowadzili całą transmisję na żywo. Zza kamery pozdrawia gorąco Marcin Tomala, drugi organizator! 😀

Szczegóły tego kto zmierzy się z kim, możecie sprawdzić tutaj.

My wracamy do przygotowywania dla was najlepszej imprezy piłkarskiej w 2023 roku. Uwierzcie, że nie będziecie żałować przyjazdu!

Dawid Marasek i Ariel Mnochy

Napisał: Dawid Marasek